Volné pracovní místo ACCOUNT MANAGER - automotive/plasty, 25-35 000,- Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Zlínsko
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
25000 - 35000 Kč/měs

Pro našeho klienta – významnou výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme vhodného kandidáta pro obchodně-marketingovou pozici spojenou jak s výrobními technologiemi tak s péčí o zákazníka. Máte-li s tímto oborem zkušenosti, zašlete nám Váš životopis, možná jste tím pravým kandidátem právě Vy!

Náplň práce:
  • spolupráce s manažerem klientů a zpracovávání náležité agendy
  • kalkulace cen
  • tvorba plánů
  • účast při jednáních, auditech
  • zpracování projektových podkladů
  • komunikace napříč společností

Požadujeme

  • VŠ – technický obor (strojírenství, plasty)
  • min. 1 rok praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici podmínkou
  • znalost plastikářských technologií či segmentu automobilového průmyslu
  • velmi dobrá znalost AJ
  • schopnost obchodně technické korespondence
  • znalost MS Office (zejména Excel)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • velmi motivační platové ohodnocení
  • zázemí silné společnosti spolupracující na nadnárodní úrovni
  • příjemný pracovní kolektiv
  • interní benefity společnosti
  • možnost profesního růstu
  • mobilní telefon
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • školení a jazykové vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.