Volné pracovní místo  ACCOUNT MANAGER - polygrafie

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Stimul je personálně poradenská společnost poskytující komplexní služby v oblasti zprostředkování práce, personálního poradenství a vzdělávání.

Pro špičkové grafické studio s vynikajícím technickým zázemím a klientským portfoliem hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

ACCOUNT MANAGER - polygrafie

Náplň práce:

  • vedení jednání se stávajícími významnými klienty
  • specifikace zadání k jednotlivým zakázkám
  • harmonizace požadavků s nabídkou brand design studia
  • zpracování projektu, kalkulace
  • plánování a koordinace práce designérů
  • jednání se subdodavateli
  • výsledná prezentace klientům

Požadujeme

Požadavky:

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v marketingu nebo reklamě
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • praktická osobnost, orientace na klienta
  • orientace na klienta

Nabízíme

Společnost Vám nabízí stabilitu, kreativní a přátelské prostředí, dobré mzdové podmínky a systém odměn, účast na zahraničních projektech a veletrzích.

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu použijte volbu "odpovědět".