Volné pracovní místo  ACCOUNT MANAGER - PR AGENTURA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-240705. Hledáme šikovné PR nadšence! Baví Vás příprava tiskových materiálů? Máte zkušenosti s nastavováním komunikační strategie? Nebojíte se komunikace s klienty? A máte zkušenosti z agentury nebo interního PR v oblasti real estate, property či development klienty? Pak právě pro Vás máme jedinečnou pracovní příležitost!<br/>
<br/>
<br/>Pro našeho klienta, přední českou PR agenturu, hledáme zkušené kandidáty/kandidátky na pozici:<br/>
<br/>ACCOUNT MANAGER<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> kompletní zodpovědnost za svěřené klienty, </li>
<li> jednání s klienty, novináři a dodavateli, </li>
<li> vytvoření komunikační strategie, příprava nabídek a plánů,</li>
<li> zodpovědnost za přípravu tiskových materiálů a jejich správnost,</li>
<li> identifikace potřeb klientů a nabídka doplňkových služeb, </li>
<li> vedení svěřeného týmu,</li>
<li> samostatné řízení komplexních projektů.</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně 2 roky relevantních zkušeností v PR agentuře nebo v PR oddělení na straně klienta (property/development clients, real estate)</li>
<li>VŠ vzdělání</li>
<li> výborná znalost angličtiny, znalost dalších jazyků výhodou</li>
<li> dobrá znalost mediální scény (kontakty v médiích)</li>
<li> reprezentativní vystupování, prezentační dovednosti</li>
<li> time management</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> možnost dalšího rozvoje a růst</li>
</ul>