Volné pracovní místo  ACCOUNT MANAGER, telekomunikace

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na pozici:<br/>
<br/>ACCOUNT MANAGER, telekomunikace<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Péče o svěřené portfolio zákazníků</li>
<li> Komunikace se stávajícími zákazníky </li>
<li> Aktivní vyhledávání nových klientů </li>
<li> Správa objednávek a požadavků</li>
<li> zodpovědnost za plnění obchodních plánů</li>
<li> Reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe na obchodní pozicí min. 2 roky</li>
<li> praxe v oblasti IT nebo telekomunikacích</li>
<li> orientace na trhu a v prostředí telekomunikacích</li>
<li> angličtina na komunikativní úrovni (denní použití)</li>
<li> výborné prodejní dovednosti a obchodní myšlení</li>
<li> orientace na klienta</li>
<li> komunikativnost, přátelskost</li>
<li> tah na branku, drive, energie</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce v silné mezinárodní společnosti</li>
<li> fixní plat + provize z prodeje</li>
<li> Přátelské prostředí </li>
<li> řadu zaměstnaneckých výhod</li>
<li> Mobilní telefon </li>
<li> Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".