Volné pracovní místo  ACCOUNT MANAGER/dentální výrobky; pro seniory i absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro významnou dentální výrobní společnost se zahraničním zastoupením hledáme kandidáta se zaměřením na dentální obor pro posílení obchodního týmu.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> péče o svěřené portfolio klientů a akviziční činnost</li>
<li> spolupráce s distributory a jejich - obchodními zástupci</li>
<li> prodej dentálních výrobků v rámci ČR</li>
<li> tvorba prezentací na podporu prodeje</li>
<li> komunikace napříč společností v AJ</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> praxe v prodeji dentálních výrobků nebo VŠ v oboru stomatologie, zubní laborant, dentální hygienista</li>
<li> prezentační a komunikační dovednosti</li>
<li> prodejní schopnosti, drive</li>
<li> manažerské zkušenosti výhodou</li>
<li> komunikativní AJ nutná</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> atraktivní mzdové ohodnocení (dle zkušeností) + bonusy a prémie</li>
<li> služební automobil i pro soukromé účely</li>
<li> spolupráce formou Home Office!</li>
<li> možnost využití cizích jazyků</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění</li>
<li> vitamíny, masáže apod.</li>
<li> společenské akce pro zaměstnance</li>
<li> prémie a bonusové ohodnocení</li>
<li> jazykové vzdělávání</li>
<li> slevy na produkty PC, pojištění, mobilních tarifů</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".