Volné pracovní místo  Administrativně-technický pracovník – České Budějovice

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost COLAS CZ, a.s. je součástí skupiny COLAS, světového leadera v oboru dopravního stavitelství. Hlavní činností je výstavba, rekonstrukce a opravy pozemních komunikací a mostů, inženýrských sítí a kolejových tratí. Také se zabýváme těžbou kamene, výrobou drceného kameniva, výrobou asfaltů a asfaltových směsí.

Do našeho týmu v Českých Budějovicích hledáme administrativní podporu stavbyvedoucího na 1/2 úvazku. Pokud máte organizační schopnosti a chuť podílet se na významných stavebních projektech, přidejte se k nám.

Náplň práce:
Obchodní a administrativní podpora stavbyvedoucího, pomoc při realizaci staveb: evidence a archivace dokumentů
Příprava a evidence smluv (dodavatelské a subdodavatelské), zajištění schválení
Zajištění podpisů a oběhu důležitých dokumentů napříč společností
Vyřizování a správa objednávek
Příprava fakturací
Zajištění provozních potřeb společnosti
Zpracování dat do systémů
Administrativa a operativní úkoly dle zadání nadřízeného

Požadujeme

Vzdělání stavebního směru velkou výhodou, není však podmínkou
Znalost práce na PC (MS Office)
Zodpovědnost, přesnost, pečlivost, samostatnost, proaktivita, loajalita

Nabízíme

Stabilní zázemí silné společnosti s nadnárodní působností
Mzdové ohodnocení s každoročním navyšováním
Roční odměny ve výši 2-3 mezd
Notebook a telefon
Tým ochotných a zkušených lidí, kteří Vám vždy rádi pomohou
Stravenkový paušál 107 Kč/den
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Systém Cafeterie
Multisport karta
Možnost dlouhodobé spolupráce

Vhodné pro

Absolventy, OZP, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám, prosím, svůj životopis. Těšíme se. Dominika Michlíková HR Specialist