Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA, 5-6hod./denně, centrum Prahy

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–17 000 Kč / měsíc

O firmě

Ref. č.: 13-19-261418. Hledáte práci na zkrácený úvazek a můžete pracovat denně 5-6hod.? Máte již zkušenosti z administrativy a běžná komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problém? <br/>
<br/>Aktuálně hledáme kandidáty na pozici ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA pro mezinárodní společnost, sídlící v centru Prahy a budeme se těšit na Váš životopis!<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> administrativní podpora oddělení společnosti (zpracování pošty, dokumentů..)</li>
<li> uvítání návštěv a zajištění chodu recepce</li>
<li> objednávky kancelářských potřeb, občerstvení</li>
<li> spolupráce na organizaci meetingů, firemních akcí, teambuldingů...</li>
<li> výpomoc s fakturami (přijímání, zakládání)</li>
<li> drobné obchůzky (pošta)</li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: 9:30 - 14:30/15:00<br/>Plat: 16 000 - 17 000 Kč/m<br/>
<br/>Nástup: leden 2018<br/>Dlouhodobá spolupráce- smlouva na dobu neurčitou.<br/>
<br/>Lokalita: centrum Prahy

Požadujeme

<ul>
<li> ukončené SŠ vzdělání </li>
<li> zkušenost z administrativy</li>
<li> pokročilá znalost anglického jazyka</li>
<li> uživatelská znalost MS Office (především MS Excel pro vytváření přehledů)</li>
<li> komunikativnost, pečlivost, spolehlivost</li>
<li> časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvěk na dopravu (až 6 tis. Kč ročně)</li>
<li> stravenky v hodnotě 100 Kč</li>
<li> Multisport karta</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> penzijní připojištění</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.