Volné pracovní místo  Administrativní podpora výroby - okres Teplice

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách která v posledních několika letech zažila značný nárůst přijme do svého kolektivu Administrativní podporu přípravy výroby.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • administrativní činnost úzce spojená s výrobou
  • dodržování procesů pracovních a kontrolních výstupů
  • komunikace s nadřízenými a pravidelné zasílání reportů
  • spolupráce s oddělením přípravy výroby a konstrukce oddělením kvality.

POŽADUJEME:
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • znalosti se zpracováním příslušné agendy
  • podmínkou jeden ze světových jazyků na komunikativní úrovni (NJ nebo AJ)
  • technické myšlení dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost zodpovědnost pečlivost časová flexibilita
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

NABÍZÍME:
  • atraktivní finanční ohodnocení a benefity
  • zaměstnanecké benefity - 13. plat týden dovolené navíc individuální jazykové kurzy stravenky firemní akce
  • vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost podílet se na nových projektech.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář