Volné pracovní místo  Administrativní podpora

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Základní

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jste aktivní student/studentka se zájmem o dlouhodobou spolupráci? Je pro Vás zajímavá mezinárodní společnost? Máte rádi samostatnou práci s orientací na detail, přesnost?

V současné době hledáme pro mezinárodního klienta kandidáty/ky na pozici:

Administrativní podpora

Hlavní náplň práce:
  • administrativní podpora týmu
  • příprava podkladů pro výpočty
  • zpracování dohod, smluv
  • komunikace se zákazníkem a napříč odděleními
  • kontrola a archivace obchodních dokumentů

Požadujeme:
  • student VŠ - dlouhodobá spolupráce
  • znalost MS Office
  • komunikativní znalost angličtiny
  • samostatné vystupování, schopnost rozhodnout se, orientace na detail

Nabízíme:
  • dlouhodobou stabilní spolupráci - minimálně roční spolupráce
  • lukrativní prostředí v blízkosti metra
  • úvazek na 20 hod týdně
  • 120-130/ hodinu