Volné pracovní místo  Administrativní pracovník – i pro absolventy, 13.plat, bonusy, stravenky

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 29 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Vy hledáte, my najdeme!
Jsme marketingová agentura, která Vám najde lepší práci. Jinak. Lépe.

Kdo jsme? Poskytujeme námořní služby pro zákazníky z řad pozemních dopravců i speditérů v rámci ČR a SK. Cílem úkolu? Být podporou a pomocí pro naše klienty v oblasti mýtného. :-)

Využití zde najde nejen vaše angličtina ale i váš organizační smysl, se kterým si dostatečně vyhrajete. Také budete pracovat tam, kde za vás klienti budou opravdu vděční. :-)

Zní to jako něco pro vás? Ozvěte se nám.

Náplň práce:

  • Řešení objednávek od klientů ohledně mýtných jednotek
  • Jednání se zákazníky jak po emailu, tak i telefonicky
  • Využití angličtiny při komunikaci s naším zahraničním oddělením v Itálii
  • Spolupráce v češtině s dopravci, kolegy, vedením...
  • Zpracování nabídek, pohledávek a další

Požadujeme

  • Komunikativní angličtinu – domluva se zahraniční pobočkou (Itálie)
  • Schopnost práce s MS Office
  • Pečlivost, chuť do práce

Nabízíme

  • Motivující ohodnocení 29.000 Kč jako nástup, 31.000 Kč po zaučení a další dle snahy
  • Šanci nejen pro zkušené ale i pro absolventy
  • HPP spolupráci
  • Měsíční bonusy
  • Prémie za držení pohotovostních služeb
  • 13. plat
  • Mobil s neomezenými daty
  • Notebook
  • Využívání angličtiny
  • Útulnou kancelář
  • Sick days
  • Stravenky
  • Mnoho restaurací v okolí k využití
  • Občerstvení – dobrá káva, voda, čaj...
  • Možnost odborných kurzů pro další vzdělávání
  • Nástup dle domluvy
  • Kancelář na Praze 10

Jiná sdělení

Došli jste až sem? Ozvěte se nám! Nezapomeňte nám poslat váš životopis, v opačném případě vás nemůžeme zařadit do výběrového řízení. My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!