Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/pracovnice

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 22 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:
Hledáme do našeho mladého kolektivu šikovného a pečlivého člověka, který se bude starat zejména o komunikaci se zákazníky, obsluhu zákaznické linky, vedení pokladny, naskladňování a vyskladňování zboží, administraci zákaznických smluv a všeobecně administrativní činnost. Jedná se o zajímavou a různorodou práci.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Hledáme flexibilního, pečlivého a zodpovědného člověka, se schopností se dále vzdělávat.
Komunikativního s příjemným vystupováním a dobrými organizačními schopnostmi.
Trestně bezúhonného.
Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci.

Výhodou bude, pokud budete umět:
Základní znalosti marketingu a obchodní cítění.
Základní přehled v IT.
Anglický jazyk.

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout:
Nabízíme stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy.
Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.
Pravidelný růst platu.
Vánoční prémie.
Internetové připojení a IPTV.
Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností.
5 týdnů dovolené, Sick day.
Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme ;)

Prosíme o zasílání životopisu i s průvodním dopisem, abychom se dozvěděli, jaká je Vaše motivace a mohli lépe poznat Vaše přednosti.

Jiná sdělení

Předpokládaná pracovní doba je od 8:30 do 17:00