Volné pracovní místo  Administrativní pracovník - Praha

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Česká úspěšná firma hledá obchodního zástupce. Staňte se součástí týmu profesionálů ve společnosti s tradicí a dobrou reputací. Máte zkušenosti jako obchodní zástupce a chcete své zkušenosti i nadále využívat? Baví Vás komunikovat se zákazníky?
Jste flexibilní a láká Vás změna? Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout, třeba hledáme právě Vás!

Popis pracovní nabídky

Informace

Česká úspěšná firma hledá administrativního pracovníka. Staňte se součástí týmu profesionálů ve společnosti s tradicí a dobrou reputací. Baví Vás komunikovat se zákazníky?
Jste flexibilní a láká Vás změna? Podívejte se, co Vám můžeme nabídnout, třeba hledáme právě Vás! Budete hledat nové klienty a starat se o stávající tak, aby se cítili jako v bavlnce.
Co Vás čeká
  • Budete pracovat v terénu ,kde budete mít dobrý pocit z toho ,že pomáháte klientům lépe zhodnotit jejich peníze.
  • Slibujeme, že se nebudete nudit. Budete řešit různorodé požadavky klientů.

Požadujeme

Co od vás očekáváme
  • Komunikativní osobnost
  • Pozitivní myšlení
  • Chuť na sobě pracovat
  • Hledáme primárně někoho se střední školou ale ani šikovného člověka se zkušeností v oboru nezavrhneme
  • Cestami a schůzkami s našimi klienty strávíte 4 až 5 dnů v týdnu

Nabízíme

Co vám nabízíme
  • Mzda 20 000- 30 000 kč
  • Bonus pro nováčky 5 000Kč
  • Vybavenou kuchyňku
  • Prostor k realizaci a kariérní růst
  • Školení
  • Flexibilní zaměstnání
  • Výborný kolektiv
  • Služební vozidlo k soukromým účelům