Volné pracovní místo  Administrativní pracovník s přesahem do marketingu

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Administrativní pracovník s přesahem do marketingu.

Náplň práce:
  • Správa ceníku, práce s CRM
  • Administrativní podpora obchodního oddělení, veřejné zakázky
  • Správa webových stránek, SEO
  • Příprava newsletteru pro klienty
  • Tvorba a zajišťování propagačních materiálů a etiket
  • Zajištění inzerce a článků v tisku
  • Organizace akcí pro klienty a zaměstnance
  • Komunikace se zahraničními dodavateli
  • Další administrativní činnosti

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Pečlivost, schopnost komunikace napříč společností, spolehlivost, samostatnost
  • Organizační schopnosti
  • Znalost AJ písmem i slovem, výhodou je znalost NJ
  • Uživatelská znalost MS Office (především Excel, Word a PowerPoint)

Výhodou bude, pokud budete umět
  • Znalost práce s grafickými programy

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • zajímavé fin. ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • firemní benefity: stravenkový paušál, 13. plat, 5 týdnu dovolené, telefon
  • flexibilní pracovní doba

Vhodné pro

Absolventy.