Volné pracovní místo  Administrativní pracovník škodných událostí

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro klienta působícího v mezinárodní logistice hledáme vhodné kandidáty kteří aktivně ovládají německý jazyk a mají proaktivní přístup.

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničními i domácími pojišťovnami
  • výběrová řízení na dodavatele pojistných služeb v oblasti dopravy
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba náležité administrativy (denní práce s MS Office)

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na podobné pozici výhodou prozákaznické jednání
  • zkušenosti s komunikací s pojišťovnami výhodou
  • velmi dobrou komunikativní znalost německého jazyka
  • dobrou uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • zázemí prosperující zahraniční firmy
  • dobré finanční ohodnocení
  • možnost zahraničních stáží
  • řadu dalších zajímavých zaměstnaneckých benefitů
  • možnost práce na zkrácený úvazek

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici nám prosím zašlete svůj životopis.