Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - J 162

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Popis pracovní nabídky

Lokalita: Praha
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Našim klientem je rodinná firma, která se již několik let úspěšně specializuje na VO se stavební chemií.
V rámci posílení týmu v administrativě hledáme nového kolegu či kolegyně s těmito požadavky:

Náplň práce zaměstnance:
  • administrativní práce pro velkoobchod se stavební chemií
  • vystavování daň. dokladů v účetním systému POHODA
  • administrace webových stránek
  • samostatné účetní práce, mzdy
  • telefonický kontakt se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání,
  • řidičský průkaz sk.B -jízdy jen po Praze, na poštu a na úřady
  • základní orientace v podvojném účetnictví,
  • znalost ekonomického SW POHODA – je výhodou
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • znalost AJ je to výhoda (dodavatelé z Polska). Zaměstnanec bude v kontaktu i se stálými zákazníky - objednávky
  • práce vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • práce v malém kolektivu
  • možnost profesního postupu na pozici samostatného obchodníka
  • místo výkonu: Město - Praha 4

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".