Volné pracovní místo  ADMINISTRATIVNÍ ÚŘEDNÍK - práce na léto, 28 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-12-200477. Hledáte zajímavou pracovní zkušenost na léto? Hovoříte rusky, ukrajinsky či gruzínsky? Máte zájem zaučit se během června na zajímavou pracovní pozici a poté docházet dle potřeby 20 hodin týdně? Potom Vám nabízíme pozici ADMINISTRATIVNÍ ÚŘEDNÍK - práce na léto. První měsíc se jedná o práci na hlavní pracovní poměr s plynulým přechodem na dohodu o pracovní činnosti do září 2016.<br/>
<br/>Zašlete nám svůj životopis ještě dnes a zajistěte si tak možnost zajímavé spolupráce! <br/>
<br/>Jaká je náplň práce? <ul>
<li> práce s dokumenty</li>
<li> zaznamenávání údajů a papírových žádostí o vízum do interního systému</li>
<li> komunikace po telefonu v cizím jazyce</li>
<li> vedení krátkých telefonních interview v cizím jazyce (angličtina, ruština)</li>
<li> e-mailová komunikace</li>
</ul>
<br/>Nástup: květen/červen 2016 - září 2016<br/>Lokalita: Praha 6

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenosti na administrativní pozici či z call centra podmínkou</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou</li>
<li> další jazyk podmínkou - ruština, gruzijština či ukrajinština</li>
<li> znalost práce na počítači</li>
<li> zodpovědnost, spolehlivost</li>
<li> ochota práce na HPP a následně na DPČ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zkrácená pracovní doba</li>
<li> sick days</li>
<li> stravování v budově kanceláří</li>
<li> skupinová sleva do fitness centra </li>
<li> zázemí stabilní instituce</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.