Volné pracovní místo  Administrativní výpomoc _1.7.-30.11._100 Kč/hod.

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Hledáme zodpovědnou osobu, která si chce vydělat a zároveň uplatnit své znalosti v oblasti administrativy. Chcete jistou mzdu a pevnou pracovní dobu? Chcete mít v životopise praxi, kterou Vám už nikdo nevezme? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Co budete dělat?
  • Inventarizace papírové dokumentace staveb
  • Evidence dokumentace smluv o připojení
  • Zařazování a zaevidování smluv do papírových boxů
  • Manipulace s boxy (max. váha do 20 kg)

Požadujeme

Co od Vás očekáváme?
  • Ochotu pracovat pravidelně a zodpovědně
  • Možnost pracovat ve všední dny od 7 do 15.30 hod.
  • Znalost práce na PC: excel, access
  • Znalost stavební dokumentace výhodou

Nabízíme

Co Vám za to nabídneme?
  • Pracovní doba od 7 do 15.30 – pouze všední dny!
  • Odměnu 100Kč/ hod.
  • Doba trvání práce: 1.7.- 30.11.2017
  • Praxi v oblasti administrativy
  • Práce ve stabilní společnosti

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

KONZULTANT: Bára Libosvarová, Tel.: použijte odpovědní formulář

Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: použijte odpovědní formulář