Volné pracovní místo  ADMINISTRÁTOR DAT, mezinárodní společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-19-247940. Baví vás práce s daty? Hledáte práci s mezinárodním prostředí?<br/>
<br/>Mezinárodní společnost s technickým produktem právě hledá kandidáty na pozici ADMINISTRÁTOR DAT.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Kontrola a údržba dat zadaných v systému SAP</li>
<li> Zpracování údajů o materiálech poskytnutých interními uživateli</li>
<li> Zajištění datových podkladů pro další zpracování</li>
<li> Komunikace v rámci týmu napříč celým světem (USA, Indie, EMEA)</li>
</ul>
<br/>Nástup: co nejdříve<br/>Lokalita: Praha 7 - Holešovice<br/>Spolupráce: prac. smlouva na dobu určitou (jedná se o zástup za mateřskou)

Požadujeme

<ul>
<li> Min ukončené SŠ vzdělání</li>
<li> Min roční předchozí zkušenost z práce s daty</li>
<li> Velmi dobrá znalost angličtiny (aktivní využití psanou i mluvenou formou)</li>
<li> Pokročilá znalost MS Excel (vyhledávací a podmiňovací funkce, podmíněné formátování, ...)</li>
<li> Znalost SAP velkou výhodou</li>
<li> Spolehlivost a ochota učit se novým věcem</li>
<li> Pečlivost a smysl pro detail</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5. týden dovolené</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí v moderní budově</li>
<li> Možnost získání praxe v mezinárodní společnosti</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.