Volné pracovní místo  ADMINISTRÁTOR IT SYSTÉMU VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti na pozici Správce sítě: <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> administrace IT systému společnosti</li>
<li> řešení bezpečnosti v oblasti IT</li>
<li> instalace a konfigurace SW</li>
<li> přehled o HW vybavení</li>
<li> testování funkčnosti</li>
<li> školení a podpora uživatelů</li>
<li> zodpovědnost za efektivitu IT řešení</li>
<li> spolupráce s ostatními úseky a koordinace ERP systému jednotlivých oddělení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru informačních technologií</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni</li>
<li> zkušenost s administrací Windows server, Microsoft SQL server, Mail server</li>
<li> zkušenost s doménovou administrací</li>
<li> orientace v problematice sítí</li>
<li> praxe na podobné pozici minimálně 2 roky</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pracovní uplatnění v mezinárodní společnosti</li>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> pracovní prostředí v příjemném kolektivu</li>
<li> zaměstnanecké výhody (stravenky, 13 plat)</li>
<li> pracovní poměr na dobu neurčitou</li>
</ul>