Volné pracovní místo  Administrátor/ka logistiky sklad DRY

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 23 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Administrátor logistiky má zodpovědnost za hladký průběh fungování skladů v log.systémech, podporuje logistické procesy na skladech v oblasti příjmu, skladování a vychystávání zboží. Má na starosti evidenci, převody, opravy a pravidelné kontroly skladových zásob.

Požadujeme

Předpoklady:

  • znalost skladových procesů výhodou
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného logického myšlení a rozhodování
  • schopnost přijmout odpovědnost, odolnost vůči stresu
  • pečlivost a přesnost při zpracování dat
  • časová flexibilita
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

Nástupní plat 23 500,-, po ZL navýšení cca o 1200,-Kč
Benefity, roční bonusy – Info při pohovoru
Prac.smlouva na dobu určitou 2 roky zástup za RD

Pracovní doba:

  • třísměnný provoz včetně sobot a nedělí

Jiná sdělení

Náplň práce:

  • odpovědnost za evidenci a funkčnost terminálů RFT
  • podpora pro uživatele aplikací pro terminály RFT a Gold Stock
  • nastavení a kontrola logistických dat zboží v rámci systému Gold Stock
  • korekce, blokace, převody zásob v systému Gold Stock
  • podpora skladu v situaci „stav nouze“
  • pravidelná kontrola zásob