Volné pracovní místo  Administrátor obchodního oddělení s AJ a NJ

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro přední výrobní společnost v oblasti automotive, zásobující svými výrobky všechny významné automobilky v Evropě, hledáme do týmu nové kolegy a kolegyně.

Popis pozice:

  • Administrativní podpora členům obchodního týmu
  • Spoluúčast nebo vedení jednání se zákazníkem
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a možností rozvoje spolupráce se zákazníkem
  • Analýzy v obchodním oddělení, spolupráce na kontrole správnosti zpracovávaných dat a výpočtů
  • Řešení odchylek od plánů, návrhy nápravných opatření
  • Zpracování faktur a dalších podkladů k obchodním projektům
  • Správa tzv. B2B portálů
  • Spolupráce a komunikace s ostatními úseky společnosti

Požadujeme

Váš profil:

  • SŠ/ VŠ ideálně ekonomického směru
  • Praxe v oblasti obchodu, kontaktu se zákazníkem, vyjednávání
  • Orientace v problematice firemních rozpočtů, výhledů, podnikové ekonomie, fakturace
  • Komunikativní znalost NJ a AJ nutností, další jazyk (FJ, ŠJ) výhodou
  • Znalost práce s MS Office, SAP
  • ŘP sk. B
  • Analytické myšlení
  • Velmi dobré komunikační, prezentační a obchodní dovednosti
  • Schopnost týmové spolupráce, řízení projektů, flexibilita, zodpovědnost
  • Ochota neustále se učit

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Široký výběr zaměstnanecký benefitů formou Cafeterie
  • Akce pro zaměstnance
  • Závodní stravování
  • Možnost profesního růstu