Volné pracovní místo  ADMINISTRÁTOR ODD. CASH ALLOCATION S ANGLIČTINOU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Máte zájem o práci ve finančním oddělení velké společnosti? Rádi byste užívali denně angličtinu? Pak možná právě pro vás je pozice ADMINISTRÁTOR ODD. CASH ALLOCATION S ANGLIČTINOU<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> zpracovávání dat v rámci jednoduchého účetnictví</li>
<li> práce v excelu a interních databázích</li>
<li> kontrola splatnosti faktur, párování s příchozími platbami</li>
<li> komunikace s interními a externími zákazníky (specifikace příjmů a plateb)</li>
<li> zaznamenávání dat pro účely auditu</li>
<li> spolupráce s ostatními odděleními</li>
</ul>
<br/>Nástup: 1.1.2016 (spolupráce na 6 měsíců s možností prodloužení)<br/>Lokalita: Praha 9 (metro Prosek)

Požadujeme

<ul>
<li> min SŠ vzdělání, ekonomického zaměření výhodou</li>
<li> anglický jazyk na velmi dobré úrovni (každodenní komunikace jak písemnou, tak psanou formou)</li>
<li> předchozí zkušenost z administrativy/financí podmínkou</li>
<li> velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu (pokročilé funkce, formátování, ...)</li>
<li> velmi dobré komunikační schopnosti</li>
<li> přátelská osobnost, orientace na zákazníky</li>
<li> spolehlivost, zaměřenost na detail, časová flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> dovolená navíc</li>
<li> stravenky</li>
<li> možnost využití jazyků v denní komunikaci</li>
<li> příjemné a nové pracovní prostředí</li>
<li> mladý tým</li>
</ul>