Volné pracovní místo  Advokátní koncipient

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, renomovanou advokátní kancelář, poskytující komplexní právní poradenství pro zahraniční i tuzemské klienty, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT

Náplň práce:
  • aktivní vyřizování případů
  • zpracování právních stanovisek
  • sepisování běžných listin (smlouvy, žádosti apod.)
  • administrativní práce
  • provádění běžného právního poradenství
  • jednání s klienty, zastupování klientů u soudu
  • jednání se soudy, notáři a dalšími institucemi

Požadujeme

  • ukončené VŠ v oboru právo
  • výhodou praxe na pozici koncipienta
  • dobrou znalost práce na PC
  • velmi dobrou znalost NJ nebo AJ
  • znalost platného práva
  • příjemné vystupování a schopnost jednat s klienty
  • ochota na sobě pracovat a učit se novým věcem
  • schopnost soustředění a rychlého úsudku
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

  • příjemné prostředí v centru Prahy
  • samostatná kancelář
  • zázemí prosperující společnosti
  • aktivní využití jazyků
  • výuka NJ
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • stravenky
  • firemní akce

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Místo výkonu: Praha

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis nejlépe s Vaší fotografií v ČJ a AJ nebo NJ na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 27092/ADV/VAC.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.