Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Aktivní telefonista – obchodní oddělení

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, kterým je úspěšná pojišťovna na českém trhu hledáme do zavedené kanceláře v Praze šikovného kandidáta/kandidátku na pozici Aktivní telefonista – obchodní oddělení.

Náplň práce
  • Domlouvání osobních schůzek s klienty
  • Vyřizování požadavků a objednávek klientů
  • Komunikace se stávajícími i novými klienty
  • Telefonické a osobní jednání s klienty
  • Udržování vztahů s klienty
  • Nabízení finančních a pojišťovacích služeb klientům z pohodlí zavedené kanceláře
  • Příprava podkladů pro klienty
  • Komunikace napříč všemi odděleními společnosti a poskytování potřebných informací
  • Potřebná administrativa na obchodním oddělení

Požadujeme
  • SŠ vzdělání s maturitou – podmínkou
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Obchodní myšlení
  • Znalost MS Office
  • Ochotu učit se nové věci a chuť se vzdělávat
  • Zkoušky v oblasti IDD – VÝHODOU
  • Finanční a trestní bezúhonnost

Nabízím
  • Spolupráci s úspěšnou pojišťovnou na IČO
  • Zajímavý – fix + motivující provize
  • Možnost kariérního růstu
  • Kompletní zaškolení a podporu managera
  • Přátelský kolektiv
  • Zavedenou kancelář v Praze

V případě zájmu nám zašlete, prosím, Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás