Volné pracovní místo  Alfa Finance

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

Pražská pobočka prosperucící české firmy hledá v současné době do svého týmu několik uchazečů na pozici finanční poradce.
Pokud se nebojíte práce, chcete se naučit něco nového a dosáhnout finanční nezávislosti, pak zřejmě hledáme právě vás!

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • schopnost prokázat dosažené výsledky (studijní, pracovní-brigády, apod.)
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování
  • odpovědný přistup ke své práci

Nabízíme:
  • atraktivní pozici
  • práci ve skvělém kolektivu
  • odměny na základě dosažených výsledků (tzn. že nepracujete za ostatní, jak se to občas stává )
  • možnost kariérního růstu (vypracování se na manažerské pozice)
  • možnost získat zkušenosti z finančních trhů
  • pracovní dobu dle vašich možností (20 a více hod. týdně)
  • zaškolení kvalifikovanými lektory v interní akademii

Požadujeme

Nabízíme

Jiná sdělení

Hlavní pracovní náplň:
  • akvizice nových klientů
  • péče o stávající klienty
  • pomáhat lidem kontrolovat toky jejích peněz a tím plnit jejich přání

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zasílejte svůj životopis na e-mail
použijte odpovědní formulář Dále budete telefonicky kontaktováni. Těšíme se na spolupráci.