Volné pracovní místo  Amazon nabírá! Za doporučení známého získáte až 4 600 Kč!

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Adecco jako hlavní HR partner společnosti Amazon nyní hledá stovky nových kolegů do distribučního a reklamačního centra! Pojďte si vydělat do Amazonu až 27 900 Kč!

Pokud doporučíte známého získáte 4 600 Kč + plný nákupní košík!

SVOZOVÁ DOPRAVA AUTOBUSEM I VLAKEM ZDARMA!

Pro více informací volejte ZDARMA naši náborovou linku použijte odpovědní formulář PO-NE, 8:00 – 20:00) nebo navštivte naší stránku použijte odpovědní formulář

Co budete dělat?

Pokud máte zájem o pozici pracovníka reklamačního centra:

  • Práce s vráceným zbožím – příjem reklamací, jejich posuzování a zpracování
  • Práce se čtečkou čárových kódů a PC
  • Další administrativní práce

Pokud máte zájem o pozici pracovníka distribučního centra:

  • Jednoduchá práce ve skladu - příjem, evidence, balení, nebo expedice zboží
  • Práce se čtečkou čárových kódů
  • Jiné skladové práce

Požadujeme

  • Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • Dobrá fyzická kondice
  • Dochvilnost a spolehlivost
  • Dobrý logický úsudek a schopnost se rychle rozhodovat
  • Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Nabízíme

  • FIXNÍ MZDA 125 KČ/HOD + AŽ 10% BONUS + PŘÍPLATKY
  • Dlouhodobá práce na HPP
  • 4 dny práce, 3 dny volna
  • 5 týdnů dovolené
  • DOPRAVA DO PRÁCE ZDARMA (autobus a vlak)
  • Obědy za 25 Kč
  • káva, čaj a voda zdarma
  • zvýhodněný tarif od Vodafone
  • MOŽNOST PŘECHODU DO KMENE AMAZONU

Vhodné pro

Absolventy.