Volné pracovní místo  EXPERIENCED DESIGNER - MIXED-MODE CIRCUITS

Lokalita Praha a další
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–80 000 Kč / měsíc

Zapomeňte na stereotyp ==> Jedinečná příležitost stát se členem týmu vývoje analogových systémů a podílet se na výsledném produktu od tranzistorové až po blokovou úroveň s pomocí širokého spektra High-End software, skriptovaích jazyků a znalostí analogových nebo smíšených obvodů. Takto široký záběr znalostí může uplatnit SENIORní kandidát s praxí na obdobné pozici.

Náplň práce:
  • vývoj analogových nebo smíšených obvodových řešení pro rozsáhlejší systémy (např. RF karty s DSP/FPGA)
  • návrh, simulace a modelování elektrických obvodů
  • analogová, signálová, a funkční verifikace
  • vývoj / skriptování testovacích a automatizačních nástrojů
  • samovzdělávání a učení se novým věcem
  • pravidelná komunikace s týmem

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti elektroniky, mikroelektroniky, radioelektroniky nebo relevantní
  • znalost analogových obvodů
  • zkušenost s návrhem analogových bloků (např. zesilovač, detektor, oscilátor, filtr, směšovač, limiter, PLL, reference, ...)
  • znalost metod analýzy elektrických obvodů (DC, AC, časová simulace)
  • základní nebo pokročilá znalost některého skriptovacího / programovacího jazyka (bash, Perl, C, Python)
  • anglický jazyk pro běžnou komunikaci s kolegy a vedením (znalost oborové terminologie)

  • výhodou - zkušenosti s high-level modelováním analogových systémů
  • výhodou - znalosti high-speed datové komunikace
  • výhodou - znalost oblasti RF

Nabízíme

  • velmi zajímavé ohodnocení
  • náročnou ale úžasně barvitou náplň práce v mezinárodním kolektivu
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • systém odborných školení
  • příležitost vycestovat do zahraničí
  • interní zaškolovací proces (training project)
  • lokalita: Praha - Smíchov

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1926