Volné pracovní místo  Analytik a procesní podpora na odboru strategie

Lokalita Praha a další
Vzdělání Bakalářské

Hledáme novou posilu do našeho týmu strategie. Jste technického zaměření, zajímala by vás tvorba koncepčních řešení strategických cílů v oblasti železniční dopravy a chtěli byste v praxi uplatnit své systémové a analytické myšlení? Přidejte se k nám! Nechybí vám aktivní přístup, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, týmovost a ochota učit se novým věcem? Potom hledáme právě vás. Zapojíme vás do jednání s dopravci, municipalitami, projektanty a orgány státní správy, podpoříme vás v růstu a uděláme z vás špičku v oboru.

Požadujeme

  • VŠ technického směru (pozice je vhodná i pro absolventy)
  • standardní znalost práce na PC v kancelářském prostředí
  • znalost anglického jazyka (úroveň B2), znalost NJ výhodou
  • schopnost koncepčního a analytického myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • zájem o obor, orientace v problematice železniční dopravy výhodou
  • ochota se dále odborně rozvíjet
  • komunikační a organizační dovednosti, týmovost

Pracovní náplň

  • analýza a vyhodnocování dat a záznamů z objemů přepravy a dopravy
  • návrh a realizace nových koncepcí v oblasti nákladní železniční přepravy
  • tvorba koncepčních dokumentů s vazbou na strategii železniční dopravy
  • připomínkování projektové dokumentace a kontrola dodržování vytyčených strategií a koncepčních rozhodnutí na úrovni ČR i EU

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.
  • vzdělávací program zdarma

Máte zájem o nabídku Analytik a procesní podpora na odboru strategie?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Analytik a procesní podpora na odboru strategie

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.