Volné pracovní místo  Analytik IS / Správce databází

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje a výroby speciálních zařízení, hledáme uchazeče na pozici:

Analytik IS / Správce databází

Pracovní náplň:
  • Správa PDM software v rámci společnosti (Team Centre), správa a podpora CAD systému
  • Komunikace a spolupráce s uživateli PDM/CAD a s oddělením vývoje –analýza jejich potřeb případných problémů, návrh jejich řešení (samostatně případně ve spolupráci se zahraničním týmem)
  • Správa souvisejících aplikací (databáze), vedení technické dokumentace
  • Spolupráce s mezinárodním týmem pro správu PDM – spolupráce na systémových změnách, implementacích nových verzí, testování, apod.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky - zkušenosti se správou databázových systémů (MS SQL, Oracle), znalost SQL jazyka
  • Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • Prozákaznický přístup – schopnost efektivně komunikovat s uživateli systému
  • Technické a analytické myšlení
  • Schopnost spolupracovat s mezinárodním týmem odborníků

Výhodou:
  • Zkušenosti se správou firemních systémů PDM (PLM)
  • Základy skriptování (VBA, VBS, Powershell, apod.)

Nabízíme

  • Zajímavou a perspektivní práci v úspěšné mezinárodní společnosti, působící v prestižním oboru moderních technologií
  • Příležitost pracovat v rámci mezinárodního týmu odborníků a profesně růst
  • Zajímavé ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Místo pracoviště v Brně

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

Poskytnutím svých osobních údajů, zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.