Volné pracovní místo  Analytik IT systému

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 16-10-197155. Baví Vás analýza a komunikace se zákazníky? Chcete se zaměřit na implementaci a následné provozování systémů pro správu infrastruktury zákazníků?<br/>Pošlete nám svůj životopis!<br/>
<br/>Co vás čeká? <br/>
<br/>Analýza a dizajn infrastruktury a informačního systému pro řízení podniku a návrhy podnikových procesů a jejich následná podpora.<br/>
<ul>
<li> analýza a určování nákladů a byznys efektů dosahovaných prostřednictvím IS/ICT, vyhodnocování návratnosti investic do informatiky, identifikace kritických míst</li>
<li> specifikace požadavků na softwarové aplikace a nasazování či customizace standardního SW</li>
<li> tvorba odhadu pracnosti navrhovaných řešení v rámci týmu</li>
<li> účast na implementaci navrženého řešení</li>
<li> testování navržených řešení</li>
<li> spolupráce s ostatními kolegy v týmu</li>
</ul>

Požadujeme

Co od Vás čekáme my? <br/>
<ul>
<li> praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok,</li>
<li> praxe v analýze a mapování procesů</li>
<li> obecná znalost principů vývoje SW</li>
<li> aktivní znalost AJ</li>
</ul>
<br/>Co u vás odliší od ostatních?<ul>
<li> zkušenost z implementaci IS</li>
<li> znalost SQL, UML a CASE nástrojů designu IS</li>
<li> velmi dobrá orientace v IT technologiích, sledování moderních trendů</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující finanční ohodnocení </li>
<li> pružná pracovní doba a home office</li>
<li> 5 týdnu dovolené</li>
<li> notebook, mobilní telefon</li>
<li> příspěvek na stravování, penzijní připojištění</li>
<li> odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu</li>
<li> firemní sportovní a společenské akce</li>
</ul>