Volné pracovní místo  Analytik logistických dat

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významný mezinárodní maloobchodní řetězec se sídlem v Praze, hledáme kandidáta na pozici „Analytik logistických dat“. Region: Praha 9.

Náplň práce:
  • analýza logistických dat
  • příprava podkladů pro plánování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • min. 1- 2 roky praxe na obdobné pozici (výhodou)
  • znalost účetnictví
  • NJ na pokročilé úrovni
  • AJ na komunikativní úrovni
  • analytické schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, chuť pracovat s čísly, systematický přístup
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office – MS Excel)
  • znalost SAP výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • profesionální kolektiv
  • zaměstnanecké výhody
  • 13tý plat
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Plat: cca. 24 - 26 tis. Kč

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".