Volné pracovní místo  Analytik obchodu a marketingu (od 20.000 Kč) - ŠANCE nejen PRO ABSOLVENTY!

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme analytické osobnosti - i absolventy, které baví komunikovat v AJ, nevadí jim administrativa a zároveň se chtějí uplatnit u významné výrobní firmy!

Náplň práce:

  • Spolupráce s obchodními manažery v oblasti obchodu
  • Zadávání dat do databází, jejich správa
  • Tvorba analýz, grafů, statistik, vyhodnocování aktivit
  • Příprava podkladů pro obchodní činnost, administrativa
  • Reportování

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni – nutná denní komunikace
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Analytické a logické myšlení
  • Pečlivost, samostatnost
  • Schopnost prezentovat
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP u významné výrobní společnost
  • Finanční ohodnocení s možným progresem
  • Možnost využití cizího jazyka, odborné vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní hale

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.