Volné pracovní místo  Nastartujte svou kariéru v automobilovém průmyslu!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 000–37 000 Kč / měsíc

O firmě

Continental v České republice

Společnost Continental AG byla založena roku 1871 v německém Hannoveru a v současné době patří se svými více než 230 000 zaměstnanci v 56 zemích světa k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu.

V České republice zaměstnává více jak 16 000 zaměstnanců a působí ve výrobních závodech v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Meclově, Ostravě, Otrokovicích, Trutnově a od dubna 2014 také ve výzkumném a vývojovém centru s celosvětovou působností v Ostravě.

Vyrábíme zde mimo jiné automobilovou elektroniku, palivové dopravní jednotky, řídící jednotky motorů a převodovek, senzory, dveřní moduly, klíčky, brzdové posilovače, elektrické vakuové pumpy, převodové jednotky pro elektronickou parkovací brzdu, ostřikovací systémy, rotační ventily a moduly pro recirkulaci výfukových plynů, aktuátory, vysokotlaká dieselová a benzínová čerpadla, turbochargery, cylindry či pláště pneumatik pro osobní i nákladní vozidla.

Jste nadšenci do elektrotechniky? Rádi byste se stali součástí moderní výroby elektronických komponentů do aut? Pak jste tu správně!

Aktuálně hledáme analytiky do výroby pro nové projekty.
Co Vás čeká?
budete provádět analýzy desek tištěných spojů a hotových produktů pro automobilový průmysl
součástí Vaší práce bude i návrh nápravných opatření a vedení záznamů
Vaše pracovní místo bude v čisté a moderní výrobě
můžete se těšit také na osobní i kariérní rozvoj - pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!

Požadujeme

Od Vás potřebujeme:

maturitní vzdělání v oboru elektro
ochotu pracovat na směnný provoz
analytické myšlení

Nabízíme

náborový příspěvek 10 000 Kč vyplácený ve dvou částech: 5 000 Kč po prvních 3 měsících (= konec zkušební doby), dalších 5 000 Kč po dalších 3 měsících (při prodloužení pracovního poměru)
odměna za plnou docházku ve výši 20 400 Kč za rok (částka je vyplácena pololetně ve výši 10 200 Kč)
balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 200 Kč
příspěvky na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.) až 20 750 Kč za rok na jedno dítě
odměna za loajalitu již po 3 letech pracovního poměru
příspěvek na firemní dopravu ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n. Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany
karta Multisport
a další zajímavé benefity

Vhodné pro

Absolventy.