Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  ANALYTIK VÝVOJE POPTÁVKY 40 - 60.000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci pro silnou a stabilní zahraniční společnost působící na Chomutovsku? My hledáme kandidáta, který je schopen na základě ukazatelů předpovídat vývoj trhu a zákaznických požadavků!

Náplň práce:
  • tvorba prognóz prodeje
  • odpovědnost za celistvost prodejních předpovědí, které budou reflektovat zákaznické a produktové trendy a určovat produkci a nákup společnosti
  • tvorba prognóz návratnosti
  • prognóza tržeb a nákladů prodeje v závislosti na vývoji dolaru
  • práce s různými zdroji informací při tvorbě prognóz
  • odhad produktových trendů a sezónnosti
  • tvorba týdenních, měsíčních a ad hoc statistik
  • pravidelné meetingy s oddělením financí, marketingu, prodeje a výroby

Požadujeme

Požadujeme:
  • AJ na velice dobré úrovni
  • NJ na pokročilé úrovni
  • VŠ vzdělání prvního stupně (bakalářské), nejlépe ekonomického zaměření
  • zkušenost s prognózováním trhu
  • analytické myšlení

Nabízíme

Nabízíme:
  • jistotu stabilní nadnárodní společnosti
  • práci na plný úvazek
  • platové ohodnocení dle zkušeností a dovedností kandidáta
  • možnost samostatné a odpovědné práce
  • možnost kariérního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás