Volné pracovní místo  Analytik zařízení - náborový příspěvek 30 000 Kč!

O firmě

Continental v České republice

Společnost Continental AG byla založena roku 1871 v německém Hannoveru a v současné době patří se svými více než 230 000 zaměstnanci v 56 zemích světa k předním světovým dodavatelům automobilového průmyslu.

V České republice zaměstnává více jak 16 000 zaměstnanců a působí ve výrobních závodech v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Meclově, Ostravě, Otrokovicích, Trutnově a od dubna 2014 také ve výzkumném a vývojovém centru s celosvětovou působností v Ostravě.

Vyrábíme zde mimo jiné automobilovou elektroniku, palivové dopravní jednotky, řídící jednotky motorů a převodovek, senzory, dveřní moduly, klíčky, brzdové posilovače, elektrické vakuové pumpy, převodové jednotky pro elektronickou parkovací brzdu, ostřikovací systémy, rotační ventily a moduly pro recirkulaci výfukových plynů, aktuátory, vysokotlaká dieselová a benzínová čerpadla, turbochargery, cylindry či pláště pneumatik pro osobní i nákladní vozidla.

Jste nadšenci do elektroniky a rádi byste se stali součástí moderní výroby elektronických komponentů do aut?
Staňte se co nejdříve součástí našeho týmu a dostanete náborový příspěvek 30 000 Kč (platné při nástupu do konce května 2022)
Stejnou částku dostanete, pokud se za prací přestěhujete.

Co Vás čeká?
  • budete provádět analýzy zařízení a hotových produktů pro automobilový průmysl
  • součástí Vaší práce bude i návrh nápravných opatření a vedení záznamů
  • Vaše pracovní místo bude v čisté a moderní výrobě
  • můžete se těšit také na osobní i kariérní rozvoj - pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!

Požadujeme

  • maturitní vzdělání v oboru elektro
  • ochotu pracovat na směnný provoz
  • analytické myšlení

Nabízíme

  • pravidelnou mzdu s možností měsíčních odměn podle pracovních výsledků
  • půlroční bonus za plnou docházku ve výši 50 % ze základní mzdy
  • balíček Benefit Plus v hodnotě 6 500 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
  • karta Multisport
  • příspěvek na závodní stravování formou stravenkového paušálu
  • příspěvky na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.) až 20 750 Kč za rok na jedno dítě
  • odměna za loajalitu již po 3 letech pracovního poměru
  • příspěvek na firemní dopravu ze směrů Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n. Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha-Letňany
  • 5 týdnů dovolené
a další zajímavé benefity

Vhodné pro

Absolventy.