Volné pracovní místo  ANDROID PROGRAMÁTOR BEZ AJ (40.000 - 50.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete se stát součástí týmu soustředícího se na vývoj špičkových mobilních aplikací pro globální trh? Baví vás programování? Stabilní tuzemská serverhostingová společnost, hledá nového kolegu na pozici "ANDROID programátor mobilních aplikací".

Náplň práce:* vývoj aplikací pro smartphony, tablety a další mobilní zařízení
  • komunikace s týmem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT, matematiky apod.
  • znalost jazyku Java
  • znalost vývojového prostředí Android studio
  • výhodou znalost Web services
  • výhodou znalost JSP, Javascript, AJAX
  • angličtina pasivní, čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí špičkových IT technologií
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního i kariérníího růstu
  • pružná pracovní doba, možnost homeoffice
  • stravenky
  • notebook