Volné pracovní místo  Angular Developer nové aplikace

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Baví Vás Angular a chcete se připojit k vývoji nové aplikace? Česká sw firma s důrazem na odborný rozvoj zaměstnanců hledá do svého týmu odborníků nového kolegu. Tvým úkolem bude práce na front-endu webové aplikace a ačkoliv je již v běhu, máš stále možnost projevit vlastní kreativitu a posunout tak projekt dále.

Náplň práce:
  • Vývoj webové aplikace v Angular
  • Možnost učit se od zkušenějších kolegů
  • Optimalizace responzivního designu
  • Spolupráce na návrhu UX/UI
  • Příležitost připojit se k novému projektu

Požadujeme

  • Praxe s vývojem ve frameworku Angular (verze 2+)
  • Znalost s HTML a CSS
  • Zkušenost s TypeScript a JavaScript
  • Výhodou je zběhlost v práci s JavaScript knihovnami
  • Velkou výhodou je i znalost dalšího jazyka

Nabízíme

  • Nejnovější technologie a postupy ve vývoji webových aplikací
  • Vzdělávací kurzy, školení a certifikace (interní i externí)
  • Notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Příležitost pro realizaci vlastních nápadů
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Relaxační a odpočinková zóna
  • 5 dnů osobního volna navíc

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!