Volné pracovní místo  Angular Developer | Remote | Freelance

Lokalita Plzeň a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Baví Vás Angular? Chcete proniknout do světa zábavního průmyslu? Jste na správné adrese!
Jsme zaběhnutý český software house, a právě hledáme posily. Vývoj nás baví, pracujeme s moderními technologiemi a věci, které tvoříme používají tisíce lidí po celé Evropě. Navíc si svých vývojářů vážíme a umíme jim vyjít vstříc. Máme parádní kanceláře, ale jsme otevření vzdálené spolupráci a je nám jedno jestli preferujete pracovní poměr nebo IČO – vždycky se dá nějak domluvit.

Náplň práce:
  • Vývoj frontendu aplikace, která baví tisíce lidí
  • Programování interních aplikací a optimalizace stávajících produktů
  • Práce na webových i desktopových aplikací pro široké spektrum klientů
  • Pokud si troufnete, dostanete příležitost se podílet na návrzích nových projektů

Požadujeme

  • Angular je Vaší doménou a už za sebou máte nějaký ten projekt
  • Velkým bonusem bude, pokud máte zkušenost i s jinými frameworky
  • Výhodou bude i znalost ECMAscript 6 a vyšší
  • Znalost databázových systému a práce s nimi bereme jako samozřejmost

Nabízíme

  • Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo kontrakt s opravdu férovou odměnou
  • Dáme Vám svobodu ve formě pružné pracovní doby a home-office podle libosti
  • Tohle bude znít jako klišé - u nás ale opravdu je příjemný kolektiv a neformální prostředí
  • Těšit se můžete taky na parádní notebook a telefon s neomezeným tarifem
  • Pokud nebudete chtít celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Vám dotovanou MultiSport kartu
  • Samozřejmostí jsou u nás i všechny standardní benefity, zajímavé projekty pro české i zahraniční klienty a více Vám rádi řekneme během videocallu – stačí se ozvat

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Angular Developer | Remote | Freelance?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jakub Šrubař z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Angular Developer | Remote | Freelance

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.