Volné pracovní místo  APLIKAČNÍ TESTER - UAT/UX/UI PROVOZNÍ PORTÁLY

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Skvělá nabídka pro kandidáty se zájmem o dnes velmi potřebnou oblast zajištění kvality SW produktů. Uplatnění zde najdou jak čerství absolventi VŠ tak i uchazeči se SŠ a praxí na obdobné pozici. Jsme tuzemská společnost působící na CZ a SK trhu. Zabýváme se vývojem, implementací a servisem aplikací pro firemní prostředí (provozní portály) na mobilních a Windows platformách (klient / server). Atmosféra je u nás rodinná bez open space, tak neváhej a přijď mezi nás.

Náplň práce:
  • testování webových, mobilních a desktopových aplikací
  • provádění UAT, UX a UI testů
  • získávání dat z SQL databáze
  • testování update / upgrade před nasazením u zákazníka
  • vytváření a údržba související dokumentace (postupy, uživatelské příručky)
  • vytváření testovacích postupů
  • komunikace s vývojem, implementací a servisem

Požadujeme

  • VŠ v oboru IT (nebo blízkém technickém) nebo SŠ s praxí min. 2 roky na obdobné pozici
  • odborné znalosti v oblasti IT dle aktuální technologie firemních produktů a prostředků pro testování (Windows desktop, Windows Server, MS SQL, Android, iOS)
  • SQL - SELECT
  • pevné základy HTML, CSS
  • analytické dovednosti
  • důslednost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochota se dále vzdělávat (bez toho to nepůjde)

  • výhodou - pevné základy programování / skriptování
  • výhodou - zkušenost s IIS, C#, PHP, JavaScript
  • výhodou - zkušenost s konzolí ve WWW prohlížeči
  • angličtina - pasivní, produkty jsou v CZ

Nabízíme

  • ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • smlouva na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • stravenky (menu v blízkých restauracích)
  • práce z domu (naléhavé případy)
  • dotované kurzy angličtiny v rámci pracovní doby
  • osobní a individuální přístup k zaměstnancům
  • odborná školení
  • rodinná atmosféra
  • teambuildingové aktivity
  • kreativní různorodá činnost
  • firemní chill-out aktivity
  • místo výkonu: Brno

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1885