Volné pracovní místo  Application Specialist with SQL (M/Ž) - Pružná pr. doba, rozsáhlý bonusový a benefitní systém!!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Bohatý bonusový a benefitní systém - Příspěvek na dopravu, zajímavá variabilní složka mzdy, vánoční bonus, bonusy za pracovní výročí,
  • Dovolená navíc
  • Systém Caffeterie
  • Příspěvek na relokaci
  • Příspěvek na bydlení
  • Náborový příspěvek
  • Vzdělávání a příležitost k rozvoji
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky a dotované stravné
  • Příspěvky za přítomnost na pracovišti

Náplň práce:

  •  Monitoring, evidence a správa informačních a produkčních dotykových panelů
  • Vytváření a správa SQL databází
  • Tvorba a správa reportů v SQL reporting services
  • Administrativní pomoc v IT odvětví
  • Implementace a konfigurace nových aplikací
  • Řešení problémů s produkčními aplikacemi

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenost s SQL a SQL reporting services
  • Znalost Anglického jazyka na úrovni písemné a ústní komunikace
  • Řidič skupiny B., aktivní řidič
  • Práce s  IIS, Active Directory, znalost sítí LAN/WAN/WiFi, správa MS serverů VÝHODOU!