Volné pracovní místo  ARCHITEKT PRO INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-10-232339. Zajímáte se o oblast architektury informačních systémů a webových aplikací? <br/>
<br/>Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici ARCHITEKT PRO INFORMAČNÍ SYSTÉMY.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> spolupráce s vývojáři a programátory</li>
<li> rozvoj architektury systému</li>
<li> technický support klientům </li>
<li> plánování, strategie firemních cílů</li>
<li> budování DWH</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání - IT</li>
<li> databázový odborník (Oracle, SQL server,...)</li>
<li> znalost PL/SQL podmínkou</li>
<li> znalosti z oblasti architektury informačních systémů</li>
<li> DWH</li>
<li> principy ETL</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> velmi dobrá AJ</li>
</ul>

Nabízíme

5 týdnů dovolené<br/>4 sick days<br/>obědy zdarma v okolí kanceláře<br/>pružná pracovní doba<br/>možnost home office<br/>další výhody (firmení produkty zdrama, mobilní tarif zdarma, ...)