Volné pracovní místo  Architekt robotických výrobních linek – možnost FULL REMOTE

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–100 000 Kč / měsíc

Práce z domu, služební auto i pro soukromé účely, smlouva na dobu neurčitou a plno dalších benefitů. To zní jako vysněná práce! Už jen stačí zaslat životopis.

Náplň práce:
  • Příprava obchodní a technické nabídky v oblasti robotiky.
  • Navrhování technických řešení a vytváření projektových kalkulací na základě požadavků zákazníka.
  • Vytváření koncepcí návrhů a tvorba simulací.
  • Prezentace a obhajoba návrhového řešení před zákazníky.
  • Komunikace a koordinace se zákazníky a dodavateli.

Požadujeme

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (architekt, konstruktér, inženýr apod.).
  • MUST HAVE: Zkušenost s designem/navrhováním robotických výrobních linek nebo výrobních linek obecně + Robot studio/Process Simulate programy.
  • Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, jelikož budete na denní bázi v kontaktu se zahraničními klienty.
  • Profesionální přístup s orientací na zákazníka.
  • Řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat.
  • Německý jazyk výhodou.

Nabízíme

  • Můžete očekávat roční finanční bonus, pravidelné revize mezd, stravenkový paušál přímo ve Vaší měsíční mzdě a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2-3 % z Vaší mzdy.
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce full-remote.
  • Možnost se vzdělávat prostřednictvím externích kurzů a konferencí, jazykové a také možnost dalšího kariérního růstu nejen v ČR, ale i po celém světě v rámci našich poboček.
  • Můžete se těšit na kafeterii, systém benefitů zahrnující sport, zdraví, kulturu a volný čas. Zvýhodněné volání pro soukromé účely s možností až 5 benefitních SIM karet pro rodinu a přátele a také slevy u našich partnerů.
  • Získejte přístup k naší asistenční lince, která vám poskytne odborné poradenství ve vztazích, práci, právu, financích a mnoha dalších oblastech. Vaše pohodlí a podpora jsou pro nás prioritou!

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Architekt robotických výrobních linek – možnost FULL REMOTE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Architekt robotických výrobních linek – možnost FULL REMOTE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.