Volné pracovní místo  Architekt / Stavební inženýr - pozemní stavby - vysokorychlostní tratě

Vzdělání Vysokoškolské

Buďte u zrodu unikátního projektu s velkým významem pro budoucnost, který v ČR nemá obdoby! Do našeho přátelského kolektivu Stavební správy VRT Správy železnic hledáme kolegu na pozici architekta / stavebního inženýra, který nám pomůže zpracovávat zadání architektonických soutěží a připomínkovat dokumentace při přípravě vysokorychlostních tratí. Jsme nadšený tým podílející se na realizaci rychlých železničních spojení v ČR a budeme rádi, když se s námi zapojíte do přípravy projektu, který je mimořádně zajímavý a má zásadní význam pro naši budoucnost.

Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí (kanceláře v těsné blízkosti Masarykova nádraží jsou dostupné i bydlícím za Prahou) a inspirativní kolegy, kteří sdílejí své zkušenosti. Nabízíme 6 týdnů dovolené, slevy na jízdném Českých drah a mnoho dalších benefitů.

Druh PPV:

  • pracovní poměr (na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

  • Praha

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání (nejlépe architektura nebo pozemní stavitelství)

Požadovaná praxe:

  • pozice vhodná i pro absolventy, praxe v oboru výhodou

Kvalifikační předpoklady:

  • znalost a praxe problematiky kontroly finančních toků / firemních nákladů výhodou
  • základní znalost AutoCAD nebo Microstation
  • anglický jazyk na úrovni B2

Požadovaný profil:

  • analytické a systémové myšlení
  • aktivní přístup
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • komunikační a vyjednávací dovednosti
  • ochota řešit nestandardní situace a problémy
  • ochota se dále vzdělávat
  • znalost cizího jazyka výhodou (AJ, PL)

Pracovní náplň:

  • spolupráce při zpracování zadání architektonických soutěží
  • kontrola dokumentací pozemních objektů
  • dohled na projekty nových nádraží
  • spolupráce se zahraničními experty (SNCF Réseau, DB) předávání know-how, konzultace, semináře, exkurze
  • spolupráce s kolegy napříč úseky

Nabízíme:

  • smluvní mzda
  • 6 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba 37,5 h/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření
  • možnost se odborně i osobně vzdělávat
  • možnost kariérního růstu aj.

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Architekt / Stavební inženýr - pozemní stavby - vysokorychlostní tratě?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Architekt / Stavební inženýr - pozemní stavby - vysokorychlostní tratě

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.