Volné pracovní místo  AREA MANAŽER/KA VE FARMACII

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí v oblasti farmacie a ambice profesně růst? Hledáme 3 - 4 zajímavé uchazeče z různých regionů v ČR na tuto pozici, v případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Zaměstnavatel:
Společnost se zabývá výrobou, balením, prodejem a distribucí léků, vitamínů, minerálů, bylinných přípravků a potravinových doplňků.

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za provoz a obchodní výsledky cca 15 - 20 lékáren
  • zodpovědnost za personální zajištění svěřených lékáren
  • spolupráce s odborným zástupcem na cenotvorbě a řízení zásob lékárny
  • účast při tvorbě finančních plánů, jejich kontrola a prosazování
  • analyticko-strategické mapování konkurence a identifikace potenci

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání - ekonomické nebo farmaceutické výhodou
  • min. 2 roky zkušeností s řízením týmu lidí
  • znalost farmaceutického trhu a zdravotnictví v ČR
  • práce s PC (velmi dobrá znalost MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • organizační, komunikační a prezentační schopnosti, aktivní přístup k řešení problémů
  • orientace na výsledek, cílevědomost, spolehlivost, samostatnost
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti s klíčovým postavením na trhu
  • zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci
  • prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace a profesního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení a firemní benefity
  • podporu vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".