Volné pracovní místo  Asistent/ka Back office – obchodní oddělení #2174

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 36 000 Kč / měsíc

Do menší rodinné společnosti hledáme kolegu či kolegyni na pracovní pozici Asistent/ka Back office.

Pokud rádi komunikujete v anglickém jazyce, time – management Vám „šlape jako hodinky“ a silnou stránkou vaší osobnosti je aktivní přístup k práci, tak to jste přesně náš člověk! :)

Ale nebojte. Především hledáme fajn kolegu, který k nám zapadne a bude spolehlivým a šikovným parťákem na obchodním oddělení.

V případě, že vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Náplň práce:
  • denní komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
  • podklady pro obchodní nabídky
  • tvorba cenových nabídek v MS Office
  • aktivní spolupráce a komunikace s oddělením prodeje
  • příprava podkladů + propagace firmy na marketingových akcích

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomické nebo technické výhodou)
  • znalost kancelářského balíčku MS Office
  • angličtina v písemné i mluvené formě – pokročilá
  • organizovanost a pozitivní přístup
  • time management

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • domluvený náborový bonus
  • možnost profesního růstu na vyšší pozice
  • docházkový bonus
  • příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti, příspěvek na stravování
  • multipasy pro volný čas
  • firemní akce

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: asistentka, office manager, administrativní pracovník, administrativní podpora, lektor, pracovník back office, práce v kanceláři, sekretářka, administrativa, práce v kanceláři Vysočina, práce Žďár nad Sázavou, práce Havlíčkův Brod, práce Chotěboř, administrativa, obchodní asistent, referentka…

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!