Volné pracovní místo  Asistent/ka logistiky

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti logistiky a přepravy, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Asistent/ka logistiky

Požadavky:
  • Dobrá znalost Aj nebo Nj
  • Ukončené středoškolské vzdělání (preferované obory: logistika, přeprava, zahraniční obchod), praxe v oboru
  • Samostatnost a pečlivost
  • Komunikační schopnosti
  • Osobní aktivitu a zájem
  • Uživatelskou znalost MS Office

Náplň práce:
  • Realizace přepravních smluv prostřednictvím flotily vlastních nákladních automobilů,
  • Optimální využití vozového parku,
  • Monitoring a péče o řádný průběh zakázek,
  • Úzká spolupráce se zahraničními zákazníky, řidiči a dalšími odd.,
  • tvorba pracovního harmonogramu (plánování a příprava výkazů pro řidiče),
  • Příprava a kompletování nezbytné dokumentace,
  • Plnění dalších úkolů

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v úspěšné české firmě
  • bezprostřední kontakt s rozvíjejícím se mezinárodním trhem
  • zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci
  • práci na HPP
  • nástup možný ihned.
  • Lokalita Praha - západ

Vhodné pro

Absolventy.