Volné pracovní místo  Asistent/ ka prodeje (HPP) - Kamenice

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 130–140 Kč / měsíc

O firmě

Jsme přední česká síť prodejen tabákových výrobků, tiskovin a loterijních služeb. První otevřená trafika se datuje k roku 1996. Od té doby se síť prodejen rozrostla na více než 160 po celé ČR a stále přibývají další.

Stavíme na 27 letech zkušeností a poctivě budovaném know-how.

Šanci podílet se na úspěchu značky má nyní každý schopný podnikatel, který může získat k užívání plně vybavený moderní obchod na skvělém místě a provozovat ho na základě franšízingu. Tím se mu otevírá unikátní příležitost podnikat s minimálním rizikem a zázemím silné značky.

Na podnikání se necítíte? Nevadí! Naši franšízanti k sobě hledají posily i na pozici asistenta/ky prodeje.

Náš web: www.traficon.cz

Do našeho týmu hledáme nového parťáka na pozici asistent/ asistentka prodeje na plný úvazek (průměr 40h/ týden - nepravidelné rozložení v rámci otevírací doby).

Jaká bude Tvoje pracovní náplň?

  • Obsluha zákazníků a zákaznický servis
  • Příjem, zpracování, výdej, doplňování a rovnání sortimentu na prodejně
  • Celkové udržování pořádku na prodejně a v zázemí
  • Práce s pokladnou a PC

Požadujeme

Co od Tebe požadujeme?
  • Praxi v oblasti prodeje a zákaznického servisu (orientace v sortimentu trafiky a školení terminálu Sazka výhodou)
  • Pozitivní ladění, úsměv na tváři a výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka
  • Reprezentativní vzhled a vystupování
  • Smysl pro čistotu a pořádek
  • Chuť pracovat a učit se
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Časovou flexibilitu
  • Minimální věk 18 let
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

A co Ti na oplátku nabízíme?

  • Stálou práci v malém, mladém a přátelském kolektivu v příjemném prostředí a atmosféře
  • Finanční ohodnocení 130 - 140 kč/ hod, v závislosti na plnění stanovených cílů
  • Férový přístup a jednání za dodržování pracovně-právní legislativy