Volné pracovní místo  Asistent / -ka prodeje WITTCHEN - Praha

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

WITTCHEN je již 30 let lídrem na mezinárodním trhu prémiových kožených vyrobků. V současné době v souvislosti s rozvojem naší firmy hledáme do našeho týmu dynamické, důsledné a na úspěch orientované pracovníky, kteří společně s námi uskuteční naši misi:
Kreativní a elegantní budování značky WITTCHEN s lidmi a pro lidi.

Popis pracovní nabídky

Pro naši prodejny hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:

Asistent prodejny WITTCHEN

Náplň práce:

  • starost o vizuální vzhled prodejny v souladu s pravidly merchandisingu
  • aktivní účast v procesu prodeje a péče o profesionální obsluhu zakázníků

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v elektronické verzi.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti WITTCHEN s.r.o, dáváte souhlas pro zpracování těchto dát v souladu se zákonem §12 a §21 č.101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání.

Požadujeme

  • Zákaznický servis
  • Plnění stanovených cílů prodeje
  • Udržování prodejny a skladu v čistotě

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení a atraktivní prémiový systém
  • produktové prémie, kvartální prémie
  • práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • příspěvek na stravování
  • slevy na firemní produkty
  • možnost kariérního růstu