Volné pracovní místo  ASISTENT (KA) ŘEDITELE S NJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost zabývající se cestovním ruchem a potravinami v oblasti zdravé výživy, hledáme vhodného kandidáta/ kandidátku na pozici na asistent/ ka.

Náplň práce:
  • denní překlady z NJ do ČJ a z ČJ do NJ
  • 100 % podpora vedení společnosti
  • administrativní podpora, příprava podkladů a materiálů pro vedení společnosti
  • zajišťování a organizace, porad, konferencí, zajištění ubytování, občerstvení apod.
  • spolupráce na ekonomických, marketingových, reklamních aktivitách
  • optimalizace procesů

Požadujeme

  • aktivní znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou!
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • příjemné a profesionální vystupování
  • velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost, důslednost, schopnost dotahovat věci do konce
  • vysoká loajalita, mlčenlivost
  • vysoké pracovní nasazení, průbojnost
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • perfektní znalost práce na PC (MS Office, internet),

Nabízíme

  • plný pracovní úvazek
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
  • práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející společnosti s výjimečnou firemní kulturou
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost profesního rozvoje
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • místo výkonu práce - Znojmo
  • zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Nástup: dohodou
Pracoviště: jižní Morava

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".