Volné pracovní místo  Asistent/ka s AJ - vhodné také pro čerstvé absolventy!

Lokalita Břeclav a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Je komunikace Vaší silnou stránkou a nebojíte se používat anglický jazyk? Hledáme kolegu, který se stane součástí naší zákaznické podpory s mezinárodním přesahem!

Náplň práce:
  • lehká administrativní činnost, práce se zákaznickým a podnikovým informačním systémem
  • komunikace se zákazníky - většina z nich je zahraničních, pozice je ideální na vypilování Vaší angličtiny
  • spolupráce a komunikace s dalšími odděleními společnosti
  • koordinace objednávek

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • AJ jak ústně, tak písemně na komunikativní úrovni (zhruba úroveň B2)
  • dobré vyjadřovací schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme

  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • poskytneme Vám jazykové kurzy angličtiny
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, ...)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na pohonné hmoty
  • Lokalita: Velké Pavlovice

Jiná sdělení

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Vhodné také pro asistent, referent, pracovník helpdesku, koordinátor zákaznického servisu, administrativní pracovník, specialista zákaznického servisu, klientský poradce, customer service representative, obchodní reprezentant, recepční, ...

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!